Iepirkumu grozs: Pavisam preces : 0
Par summu : 0.00 €
Meklēt
Katalogs
Informācija
Jaunums
Storm So-Run Heavy Minnow CLPHC
11.50 €  9.95 €
Laivu un Kuteru Tīrīšanas Līdzekļi
International Gelcoat Cleaner

International Gelcoat Cleaner
Augstas stiprības iekļūst želeja, kas ātri un viegli notīra traipus, piemēram, gaismas rūsēšanu un dzeltenumu, uz GRP un krāsotām virsmām . * Reaktīva formula - nav nepieciešams berzt virsmas, nerada skrāpējumus. * Bieza gēla konsistence – neiedarobijas uz vertikālām virsmām.
PRODUKTA INFORMĀCIJA Krāsa YMA622 īpatnējais svars 1,02 vienības tilpums 500 ml
SAGATAVOŠANA UN LIETOŠANA Lai izvairītos no skrāpējumiem, ko izraisa netīrumi, notīriet virsmu ar Super Cleaner un noskalojiet ar ūdeni. Pielitotšanas metode – dāsni uzklāt Gelcoat Cleaner / traipu tīrītāju ar otu, sūkli vai drānu, izmantojot apļveida kustības. Atstāt uz 5 līdz 10 minūtēm, pēc tam noskalo ar tīru ūdeni . Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt.
Būtiski norādījumi, lai sargātu no sala. Produkta temperatūrai jābūt vismaz 5 ° C/40 ° F un maks. 35 ° C/95 ° F. Apkārtējās vides temperatūrai jābūt vismaz 5 ° C/40 ° F un maks. 35 ° C/95 ° F. Pamatnes temperatūrai jābūt vismaz 5 ° C/40 ° F un maks. 35 ° C/95 ° F.
SADERĪBA / substrāti tikai GRP. Kārtu skaits 1, ieteicams DFT pielietošanas metodes ar otu, drānu vai sūkli.
TRANSPORTĒŠANA, UZGLABĀŠANA UN DROŠĪBAS INFORMĀCIJA. Iedarbojas gaisā un jāīzvairās no tremperatūras svārstībām. Lai produkts būtu izmantojams visā tā derīguma termiņa laikā, ir jānodrošina, ka starp vairākkārtīgu izmantošanu, pudelei ir jābūt cieši aizvērtai. Un ta uzglabāšanas temperatūra ir no 5 ° C/40 ° F līdz 35 ° C/95 ° F.
Sargāt no tiešiem saules stariem!
TRANSPORTĒŠANA: Gelcoat Cleaner / Stain Remover ir jātur cieši slēgtos konteineros visā transportēšanas un uzglabāšanas laikā .
VISPĀRĒJĀ DROŠĪBA: Lasīt etiķetes drošības sadaļu par veselību un drošību, kas ir pieejams arī razotaja tehniskās palīdzības dienestā.
LIKVIDĒŠANA: Neizmetiet kārbas un neizliet krāsu ūdenstecēs, bet izmantojiet pieejamās utilizācijas iespējas. Visieteicamākais ir ļaut gēlam pilnība sacietēt pirms tā utilizācijas. Gelcoat Cleaner / Stain Remover pārpalikumus nedrīkst izmest ar sadzīves atkritumos vai izgāztas bez atļaujas. Atbrīvošanās no atlikumiem ir jābūt pārdomātai un organizētai, konsultējoties ar attiecīgām iestādēm.

Artikuls Tilpums 
YMB622 500 ml
15.10 €   13.50 €