Iepirkumu grozs: Pavisam preces : 0
Par summu : 0.00 €
Meklēt
Katalogs
Informācija
Jaunums
Rapala X-Rap Peto MRC
14.50 €
Laivu un Kuteru Tīrīšanas Līdzekļi
International RIB Rub & Scrub

International RIB Rub & Scrub
RIB Rub & Scrub ir lieljaudas tīrīšanas līdzeklis īpaši paredzēts RIB un gumijas laivu tīrīšanai. Dziļi iedarbīga formula ātri un viegli izšķīdina smagos netīrumus, eļļas utt., nesabojājot gumijas vai vinila virsmu. * Izstrādāts speciāli gumijas laivu tīrīšanai * Viegli izmantojams *Nebojā gumijas vai vinila virsmu * Izturīgs tīrītājs * Dziļi iedarbīgs
INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU Krāsa YMA657 Blīvums 1,1 Standarta uzglabāšanas laiks apmēram 2 gadi. Vienības tilpums 500 ml
PIEMĒROŠANA UN SAGATAVOŠANA. Vismu noskalot ar tīru ūdeni un ļaut nožūt. Uzklāt RIB Rub & Scrub, izmantojot birstīti, drāniņu vai sūkli. Noberzt virsmu, kamēr tīrs un tad noslaucīt ar tīru lupatiņu vai noskalot ar tīru ūdeni. Pirms lietošanas labi sakratīt.
Produkta temperatūrai jābūt vismaz 5 ° C/40 ° F un maks. 30 ° C/86 ° F. Apkārtējās vides temperatūrai jābūt vismaz 5 ° C/40 ° F un maks.30 ° C/86 ° F. Pamatnes temperatūrai jābūt vismaz 5 ° C/40 ° F un maks. 30 ° C/86 ° F.
Saderības / substrāti - Piemērots lietošanai uz gumijas virsmām. Nav jutīgs pret salnām. Ieteicams DFT. Uzklāšanas metodes – ar birsti, drāniņu vai sūkli .
VISPĀRĒJA INFORMĀCIJA : iedarbojas gaisā, jāizvairās no temperatūras svārstībām. Lai produkts būtu izmantojams visā tā derīguma termiņa laikā, ir jānodrošina, ka starp vairākkārtīgu izmantošanu, pudelei ir jābūt cieši aizvērtai. Un ta uzglabāšanas temperatūra ir no 5 ° C/40 ° F līdz 35 ° C/95 ° F. Sargāt no tiešiem saules stariem .
TRANSPORTĒSANA : RIB Rub & Scrub ir jātur cieši slēgtos konteineros visā transportēšanas un uzglabāšanas laikā.
VISPĀRĒJĀ DROŠĪBA: Lasīt etiķetes drošības sadaļu par veselību un drošību, kas ir pieejams arī razotaja tehniskās palīdzības dienestā.
LIKVIDĒŠANA: Neizmetiet kārbas un neizliet krāsu ūdenstecēs, bet izmantojiet pieejamās utilizācijas iespējas. Visieteicamākais ir ļaut gēlam pilnība sacietēt pirms tā utilizācijas. Gelcoat Cleaner / Stain Remover pārpalikumus nedrīkst izmest ar sadzīves atkritumos vai izgāztas bez atļaujas. Atbrīvošanās no atlikumiem ir jābūt pārdomātai un organizētai, konsultējoties ar attiecīgām iestādēm.

Artikuls Tilpums 
YMB657 500 ml
19.30 €   16.95 €